Kąpiel dla dziecka z dobrymi akcesoriami do pielęgnacji?>

Dbanie o czystość i higienę niemowlęcia to codzienny obowiązek każdego rodzica. Przyjrzyjmy się zatem, jakie akcesoria do pielęgnacji dzieci okażą się pomocne i sprawią, że codzienne kąpiele będą frajdą zarówno dla maluszka, jak i rodzica.

Rynek akcesoriów kąpielowych dla dzieci i niemowląt jest wręcz ogromny. Już sam wybór wanienki stanowi całkiem spory dylemat. Co zatem oferują sklepy gdzie znajdziemy produkty do pielęgnacji dzieci? Sporą popularnością cieszą się wanienki nadmuchiwane, które okazują się niezastąpione w czasie wakacyjnych wyjazdów. Świetnym rozwiązaniem jest również wanienka z dopinanym hamakiem, w której istnieje możliwość regulacji materiałowego leżaczka, w zależności od wieku dziecka.

Natomiast modele wyposażone w plastikowy leżaczek pozwalają wygodnie ułożyć dziecko w pozycji leżącej lub siedzącej. Najczęściej są wyłożone powierzchnią antypoślizgową, dzięki czemu nie ma konieczności dokupienia dodatkowej maty. Pomocny okazuje się również stelaż pod wanienkę - dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba się schylać aby wykąpać malca. Przed zakupem akcesoriów do pielęgnacji dziecka, upewnij się, że posiadają one wszelkie niezbędne certyfikaty.

Tags: