Zalety wielorazowych pieluch?>

Zastanawiasz się, jakie pieluchy wybrać dla Twojego maluszka? Oto niektóre z zalet, jakie posiadają pieluchy wielorazowe:
Przede wszystkim nie powodują one alergii. Dzieje się tak dlatego, że nie mają one w sobie tych związków, które występują w składzie pieluszek jednorazowych. Dzięki temu, że są one wykonane z bambusa, konopi czy bawełny organicznej ich chłonność jest zdecydowanie większa niż chłonność pieluch jednorazowych.

Warto wspomnieć również o tym, że pieluszki wielorazowe wyglądają teraz naprawdę przepięknie! Nie jest to już zwykła bura tetra - pieluszki są teraz bardzo kolorowe i przyciągające wzrok. Różnią się one nie tylko kolorami - możesz również przebierać wśród rodzajów pieluszek - na rynku dostępne są pieluchy wielorazowe z kieszonką lub takie, które mają już wszytą wkładkę.

Biorąc pod uwagę aktualne ceny pieluszek jednorazowych, wybór wielorazowych pieluch wydaje się ekonomicznym wyborem. Pieluszki takie mogą być używane wielokrotnie, wystarczy więc, że zaopatrzysz się w 10 pieluszek wielorazowych niż w setki pieluch jednorazowych.

Tags: