Dieta antycellulitowa?>

W przypadku walki z cellulitem kluczową rolę ma nasza dieta. To ona pobudzi nasze ciało do pracy. Dzięki odpowiednim składnikom zaczniemy szybciej wydalać zbędne produkty przemiany materii. Tym sposobem pozbędziemy się toksyn z organizmu, które przyczyniają się do powstawania cellulitu.

Na samym początku warto wyeliminować z diety tłuste i ostre potrawy. Zrezygnujmy również ze stosowania nadmiernej ilości soli. Zamiast tego wybierajmy raczej świeże zioła, które także podniosą smak naszych potraw. Ostre przyprawy mogą bowiem odkładać wodę w organizmie. A to pierwszy krok do powstawania cellulitu. Ograniczmy także fast foody i słodycze, pełne szkodliwych substancji. Warto również zrezygnować całkowicie z picia kawy oraz palenia papierosów. Zamiast tego stosujmy dobrze zbilansowaną, lekkostrawną dietę. Aby uzupełnić ją w cenne składniki odżywcze i minerały, zastosujmy również tabletki na cellulit. To one zawierają cenne wyciągi roślin, które pomogą nam w walce z pomarańczową skórką.

Dobrze zbilansowana dieta może więc zdziałać cuda. Pamiętajmy, aby jeść pięć, regularnych posiłków dziennie i wzbogacić je o tabletkę na cellulit. W ten sposób szybko uporamy się ze swoim problemem skórnym.
Tags: