Soczewki, a nawilżenie oczu??>

Soczewki kontaktowe coraz częściej zastępują nam okulary – wiele osób decyduje się właśnie na soczewki nie chcąc zmieniać swojego dotychczasowego wyglądu bądź też wybiera je ze względu na aktywny tryb życia, który w żaden sposób nie koliduje z noszeniem soczewek. Ciężko sobie wyobrazić nurkowanie bez butli czy chociażby samo pływanie w zwykłych okularach.

Soczewki jednodniowe
W przypadku okazjonalnego uprawiania sportu bądź chęci porzucenia okularów „tylko na chwilę” najlepszym wyborem są soczewki jednodniowe, które przeznaczone są zarówno dla krótkowidzów jak i dalekowidzów. Jedną z firm która ma takie soczewki w swojej ofercie, a zarazem są to soczewki dość często wymieniane przez użytkowników na forach internetowych jako warte polecenia, jest Alcon Vision Care i jej soczewki Dailies Aqua Comfort Plus.

Dlaczego między innymi Dailies Aqua Comfort Plus?
Oczywiście powyższe soczewki są tylko jednymi z polecanych przez Internautów, jednak zasługują na uwagę z jeszcze jednego względu – ich uwodnienie to aż 69 procent, a jeżeli dodamy do tego trzy związki nawilżające to otrzymamy komfort użytkowania przez cały dzień niezależnie od panujących warunków. Warto pamiętać, że to właśnie na stopień nawilżenia oczu narzeka największa liczba użytkowników soczewek.

Tags: