Właściwości lecznicze płynnego magnezu?>

Nawozy do uprawy roślin z dużą zawartością potasu oraz konserwanty w żywności sprawiają, że w organizmie występują niedobory magnezu. Jest to szczególnie niebezpieczne dla osób powyżej 35 roku, gdy zmniejsza się gęstość kości. Prawdopodobieństwo złamania kończyny jest większe. Występują bolesne skurcze łydek.

Olejek magnezowy – bezpośrednio na bolące miejsce

Skurcze łydek występują często w nocy i są objawem braku magnezu. Bezpośrednie spryskanie bolącego miejsca przyniesie szybką ulgą. Zewnętrzne stosowanie magnezu czterokrotnie szybciej uzupełni braki tego pierwiastka w organizmie. Może być wykorzystywany przez osoby prowadzące aktywny tryb życia. Użycie magnezu w płynie niweluje zakwasy i bóle mięśni.

Alternatywa dla tabletek

Nerwowość, bezsenność i nadciśnienie tętnicze to choroby, których przyczyn można szukać w niedoborze magnezu. Nadciśnienie tętnicze, osteoporoza często występuje u kobiet po 50 roku życia. Używając olejku magnezowego można wyeliminować jedną z przyczyn chorób. Na osteoporozę chorują również mężczyźni i czasami dzieci. Długotrwale używany olejek ma właściwości lecznicze. Dodatkowo działa odmładzająco na skórę, zapobiega wypadaniu włosów i łamliwości paznokci.

Tags: